if_photoif_put_inmenu
ТОВ Уніпласт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 377-60-64 Показати
+38 (067) +38 (067) 621-58-88 Показати

Оцинкований дріт Уніпласт

10 липня 2013


Компанія Унипласт - провідний виробник металевих сіток для огорож на Україні. Цілком можливо знайти сітку дешевше ніж пропонуємо ми, але тільки ми виробляючи дешеву сітку рабиця, або шарнірну сітку можемо дати гарантію якості виробництва. Не перший рік працюючи в промисловості, ми точно знаємо що таке ГОСТи і для чого вони були придумані. Наші ціни, це не результат економії на чомусь. Якщо подивитеся на наше розташування (м.Кривий Ріг) то зрозумієте, що сировина для роботи ми отримуємо з перших рук з мінімальними витратами на транспортування, а добре навчений персонал і якісне обладнання (італійська лінія цинкування Otomec Srl) ще більш збільшують наша конкурентна перевага. Крім того, ми здійснюємо гальванічне цинкування дроту, тим самим повністю виконуючи весь спектр робіт для виготовлення продукції.

Сьогодні, варіанти цинкування дроту я б хотів торкнутися докладніше.

Нанесення покриття з цинку може бути виконано наступним чином:

- гаряче цинкування;

- холодне цинкування;

- гальванічний метод;

- термодифузійне цинкування.

На фотографіях дріт оцинкований і чорна

Дріт вироблена УнипластОцинкований дріт виробництва Уніпласт

Метод гарячого цинкування - використовувався в основному в останні десятиліття минулого століття. Він відрізняється нанесенням товстого шару покриття, надійно оберігає дріт від шкідливих впливів. Основним недоліком цього способу є енергоємність і тривалість процесу, недостатньо естетичний вигляд обробленої дроту і часто цинк при ударі відшаровувався значними фракціями.

Метод холодного цинкування - полягає в нанесенні на підготовлену поверхню спеціального складу, що містить цинковий порошок. Даний спосіб відрізняється високою швидкістю і простотою обробки, проте нанесене покриття недостатньо надійно. До того ж даний метод нанесення передбачає використання токсичних речовин.

Гальванічний метод - на сьогоднішній день є найбільш прогресивним. Він полягає в тому, що шар цинку наноситься на поверхню дроту за допомогою хімічної електролітичної реакції. Перевагами даного методу є якісне і рівномірне нанесення покриття, привабливий зовнішній вигляд і нетривалість обробки. Основний недолік даного методу - висока вартість очищення стічних вод від екологічно небезпечних продуктів реакції, що не може не відбитися на вартості виробу.

Термодифузійне цинкування - для сітки-рабиці застосовується вкрай рідко, так як вимагає спеціального дорогого обладнання. Воно полягає в нанесенні цинку з парів, що виникають при високій температурі в водневої камері.

На видио показана лінія цинкування в дії. На жаль всередину заглянути складно, в робочому положенні кожухи повинні бути закриті.