if_photoif_put_inmenu
ТОВ Уніпласт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 377-60-64 Показати
+38 (067) +38 (067) 621-58-88 Показати

Переваги та недоліки парканів з сітки

10 липня 2013


Огорожа сіткою рабицей є одним з найбільш вигідних, зручних і дешевих видів зборів. З цих причин такої паркан також є вельми популярним і широко використовуваним. Звичайно, різновид сучасних огорож відчутно знизила попит на огорожі з сітки-рабиці. Яскраві пластикові огорожі, ковані огорожі зі всілякими візерунками і, нарешті, міцні бетонні конструкції - ці нововведення в деякому роді похитнули популярність паркану з сітки-рабиці. Але, не дивлячись на таких конкурентів, паркан із сітки-рабиці залишається досить популярним серед клієнтів за багатьма показниками.

Основними перевагами паркану з сітки-рабиці є його довговічність, відносно недорога ціна, легкість установки і висока надійність. Такий паркан дає хороший огляд, що покращує показники освітленості території, прилеглої до нього. Причому це огорожу практично не потребує будь-яких догляді.

З сітки-рабиці можна встановити паркан для різних потреб клієнта. Хочете захистити територію, або, можливо, Вам потрібно огорожу майданчика, на якій відбувається будівництво? Для цих цілей паркан, виготовлений з сітки-рабиці, підходить ідеально.

Які переваги Ви отримуєте, встановивши паркан із сітки-рабиці?


Перший основний показник такого паркану - це його вартість. Не дивлячись на його прийнятну ціну, якість відповідає найвищим вимогам.

Установка такого огородження не вимагає великої затрати ні часу, ні сил. Не потрібно також і спеціальних навичок. За допомогою покрокової інструкції, надрукованій на вкладиші рулону, встановити паркан Вам не важко буде.

За рахунок осередковою структури забору по всій території забезпечена відмінна циркуляція повітря.

Таким парканом можна забезпечити висококласну захист території. Для цього варто лише додати до сітки колючий дріт.

Якість сітки дуже висока і її реальні термін експлуатації обчислюється десятками років.

Сіткою-рабицей дуже зручно захищати внутрішні території. Наприклад, ділянки території для тварин в заповідниках і зоопарках; облаштування дитячих спортивних майданчиків.

Якщо встановити паркан з оцинкованої сітки-рабиці, то він не буде схильний до корозії. Догляду він не потребує протягом цілих двадцяти п'яти (і навіть більше) років.

Сітка-рабиця має кілька видів плетіння і захисного покриття (або без нього). З її допомогою також можна встановлювати паркани найрізноманітніших видів і модифікацій.

Парканом із сітки-рабиці можна створити унікальний дизайн огорожі території, адже через її осередки можна пропускати пагони витких рослин або штучні декоруючі елементи.

Звичайно ж, у паркану з сітки-рабиці є і ряд недоліків. Але саме недоліками їх можна назвати лише в деяких областях застосування.


Найбільш очевидний недолік - прозорість. Огорожа не буде захистом від вітру, пилу і допитливих очей. Хоча в деяких областях це, як раз, є перевагою. У будь-якому випадку огорожу досить просто декорується і набуває індивідуальний стиль господаря.

Недоліком також є те, що паркан не гарантує 100% захисту території від вторгнення. Прекрасно справляючись з тваринами, зловмисник (якщо це його мета) зможе подолати будь-яку перешкоду.

Як видно, недоліків у паркану з сітки-рабиці зовсім небагато. У свою чергу такий паркан має масу переваг і цілком є конкурентоспроможним на ринку огороджень.