if_photoif_put_inmenu
ТОВ Уніпласт
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 377-60-64 Показати
+38 (067) +38 (067) 621-58-88 Показати

шарнірна сітка

03 липня 2013

Сітка полегшена Козачка - вироблена ТОВ Уніпласт і запатентована на Україні сітка для огорожі великих територій (для сільського господарства, доріг і тд.) Змогла з успіхом потіснити, як більш дешева, сітку рабиця. Виготовляється з оцинкованого дроту діаметром в 2-2,5 мм, ключовою особливістю є шарнірний вузол і осередки змінні по висоті (розмір комірки збільшується від нижнього ряду до верхнього). При цьому розташуванні осередків, основна вага металу в сітці зосереджений в низу, середині, що на відміну від сітки рабиці (2-2,5) дозволяє робити дуже великі відстані між стовпами (5-10м). На велику відстань між стовпами впливає так само те, що всі горизонтальні дроту грають роль опорних і не допускають провисання, на відміну від рабиці де такий дріт потрібно протягувати додатково. Шарнірна сітка в останні роки стала дуже популярна в багатьох куточках світу, Англія, Європа, Австралія, Америка. Скрізь зможете знайти фотографії даного огорожі в сільськогосподарських регіонах. Однак назва сітки може змінюватися: шарнірна сітка, оленяча сітка, вольєрного сітка, польова сітка, дорожня сітка, овеча сітка. Шарнірний вузол, через який в нашій країні сітка отримала свою назву, дозволяє огорожі повертатися в початковий стан після розтягування. При цьому сітка має дуже високу протидію розтягування. Потрібно підкреслити, що шарнірна сітка практично в 2 рази дешевше знайомої вам сітки рабиці. Завдяки своїй ціні, шарнірна сітка отримує все більшу популярність у с / г виробників, лісництв, дачників, садових господарств, виноградників, пасовищ.

Крім сільського господарства, завдяки вищепереліченим якостям, шарнірна сітка знайшла своє застосування в огорожі автострад. За нормами, які прийняті в ЄС, не можна запустити в експлуатацію ділянку дороги, що проходить через с / г та лісові угіддя без монтажу огорожі. Дана вимога введено для недопущення аварійних ситуацій пов'язані з виходом тварин на проїжджу частину (ймовірно, багато хто з вас бачили на дорогах збитих тварин)

При установці паркану можна використовувати бетонні, сталеві і дерев'яні стовпи, ця обставина ще більше розширює сферу застосування сітки і дозволяє значно заощадити на установці. Представляємо вашій увазі невеликий ролик де відзнято верстат з шарнірної сіткою в сеткоплетільном цеху ТОВ Уніпласт.